Pletu se do Vašeho stylu... Originálními pletenými doplňky.

Sedací taburet v různých velikostech

Relaxujte, válejte se a dejte si nohy nahoru! Nepřehlédnutelný kousek do Vašeho interiéru. 

Barva sedacího vaku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Výroba na míru Zvolte variantu
Kód: 44/SED 44/SED2 44/SED3 44/RUZ 44/PUD 44/MAT 44/ZEL 44/CER 44/BIL 44/CER2 44/HOR 44/ZLU 44/OCE 44/MOD 44/TYR Zvolte variantu
Značka: Milli Style
2 999 Kč
Kategorie: Sedací vaky a taburety
Záruka: 2 roky

Ručně pletený sedací vak (nebo také nazýván jako puf nebo taburet) z kolekce Milli Style je velmi variabilní kousek ve svém použití. Vždy se přizpůsobí Vašim potřebám a fantazii. Může sloužit jako sedací taburet, záložní sezení pro návštěvy, hravý doplněk do dětského pokojíčku, meditační poštář, podnožka, sedák do předsíně pro pohodlnější obouvání... atd.  Určitě se stane nepřehlédnutelným a oblíbeným prvkem ve Vašem interiéru.

Sedací puf je samonosný vak bez pevné vnitřní konstrukce naplněný lehkými polystyrenovými kuličkami, které jsou atestované a zdravotně nezávadné (protokol o Atestu zašlu na vyžádání).

Obal pufu je ručně pletený na jehlicích ze speciální bavlněné příze, která je pevná, odolná a příjemná na dotek.  Vzhledem k délce příze se stává, že je navázána/sešita (Případné uzlíky jsou tudíž nezbytným navázáním příze a tudíž nemohou být předmětem reklamace).

Textilní sypek je ušit z bavlněné látky a je opatřen zapínáním na zip pro doplňování polystyrenových kuliček.
Obě části sedacího puffu jsou vždy vyrobeny z materiálů se stejným barevným odstínem. Elegantním doplňkem je kožený štítek s logem Milli Style, který doporučiji na praní sundat.

Nemusíte se proto bát světlých barev. Puf lze VYPRAT! Návod na údržbu a péči Vám dodám spolu se sedacím vakem. Případně mi můžete napsat nebo zavolat, kdybyste si nevěděli rady s tím, jak dát sedací vak zpět dohromady. Je to jednoduché!

Rozměry:  

Velikost S (dětský): Průměr 35 cm x Výška 30 cm, Váha: 500 g

Velikost L (střední): Průměr 40 cm x Výška 35 cm, Váha 1500 g

Velikost XL (velký): Průměr 50 cm x Výška 40 cm, Váha: 2000 g

 

Zpět do obchodu