Pletu se do Vašeho stylu... Originálními pletenými doplňky.

O Milli Style

Vítám vás ve svém pleteném a háčkovaném světě Milli Style...

Jmenuji se Milena Bubníková. Svou značku, která v sobě nese mé jméno a mou vášeň pro styl, jsem založila v roce 2014. 

Plést a háčkovat jsem se naučila až ve svých 33 letech (a neustále se učím). K jehlicím mne dovedla touha po pleteném taburetu (alias pufu) do interiéru našeho nového domu a také potřeba něco tvořit rukama, když se mi narodila první dcera Bibi. Vtipné na tom je, že dodnes doma v obýváku nemáme jediný kousek z mé dílny, protože pokaždé se prodá rychleji, než se u nás stačí zabydlet nebo končí v rukou naší odcházející návštěvy...

Milena_Bubnikova_Milli_Style_2

Od malička mne pletařina, staré řemeslo našich babiček, lákala. Přestože většina pletených a háčkovaných věcí byla tenkrát kousavých, "po-vyprání-smrskávacích" a postrádaly styl, obdivovala jsem každého, komu se obyčejné klubko dokázalo pod rukama změnit v dílo. Dnes objevuji materiály a příze, se kterými je radost pracovat.

Můj pletený styl se začal promítat i do miminkovského života a to v době, kdy se mi narodila druhá dcera. Beátka mi byla inspirací k tvorbě hebkých a funkčních  doplňků ke kočárku, pro miminka, děti i maminky.

Na trhu jsem totiž nenašla to, co by moje miminko, narozené do parného léta, potřebovalo, a tak přišel můj 1. pletený 100% Bambusový pléd. Když se přehoupnul podzim, "vyvinula" jsem jí pletený fusak do kočárku, který se dá použít i na jaře. A pak na zimu fusak s kožíškem a pro sebe pletené rukavice na kočárek, aby mě při uspávání nezáblo... a také pléd ze 100% Merino vlny do autosedačky nebo jen tak na válení... A pak zase na jaře mě už nebavila velká přebalovací taška a tak jsem si vyrobila na kočárek organizér se spoustou kapes... To je tak, když z vlastní potřeby vznikne něco úžasného a využitelného i pro ostatní. 

Každý výrobek prochází zátěžovým testováním nejprve u mě a mých dětí. Až poté, co prototyp vyladím k mé i jejich maximální spokojenosti, nabídnu výrobek i vám.

Jsem perfekcionistka, což mi obecně život dost komplikuje, ale na úrovni Milli Style se mi to vrací. Kladu důraz nejen na kvalitu materiálu, ze kterého vyrábím, ale i na poctivé zpracování každého detailu výrobku. Hotový výrobek, který je na 90% neváhám rozplést a začít znova. Na detailech mi záleží, protože ty nakonec tvoří dokonalý celek. A ten já vám chci nabídnout: ORIGINALITU a STYL s vlastnoručně vyrobeným výrobkem, ze kterého budete cítit, že byl vyvinut a upleten s láskou...

 

"Styl je způsob, jak říct, kdo jste, aniž byste museli mluvit." Rachel Zoe 1971

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení