Pletu se do Vašeho stylu... Originálními pletenými doplňky.

O Milli Style

Vítám vás ve svém pleteném a háčkovaném světě Milli Style...

Jmenuji se Milena Bubníková. Svou značku, která v sobě nese mé jméno a mou vášeň pro styl, jsem založila v roce 2014. 

Plést a háčkovat jsem se naučila až ve svých 33 letech (a neustále se učím). K jehlicím mne dovedla touha po pleteném taburetu (alias pufu) do interiéru našeho nového domu a také potřeba něco tvořit rukama, když se mi narodila první dcera Bibi. Vtipné na tom je, že dodnes doma v obýváku nemáme jediný kousek z mé dílny, protože pokaždé se prodá rychleji, než se u nás stačí zabydlet nebo končí v rukou naší odcházející návštěvy...

Milena_Bubnikova_Milli_Style_2

Od malička mne pletařina, staré řemeslo našich babiček, lákala. Přestože většina pletených a háčkovaných věcí byla tenkrát kousavých, "po-vyprání-smrskávacích" a postrádaly styl, obdivovala jsem každého, komu se obyčejné klubko dokázalo pod rukama změnit v dílo. Dnes objevuji materiály a příze, se kterými je radost pracovat.

Můj pletený styl se začal promítat i do miminkovského života a to v době, kdy se mi narodila druhá dcera. Beátka mi byla inspirací k tvorbě hebkých a funkčních  doplňků ke kočárku, pro miminka, děti i maminky.

Na trhu jsem totiž nenašla to, co by moje miminko, narozené do parného léta, potřebovalo, a tak přišel můj 1. pletený 100% Bambusový pléd. Když se přehoupnul podzim, "vyvinula" jsem jí pletený fusak do kočárku, který se dá použít i na jaře. A pak na zimu fusak s kožíškem a pro sebe pletené rukavice na kočárek, aby mě při uspávání nezáblo... a také pléd ze 100% Merino vlny do autosedačky nebo jen tak na válení... A pak zase na jaře mě už nebavila velká přebalovací taška a tak jsem si vyrobila na kočárek organizér se spoustou kapes... To je tak, když z vlastní potřeby vznikne něco úžasného a využitelného i pro ostatní. 

Každý výrobek prochází zátěžovým testováním nejprve u mě a mých dětí. Až poté, co prototyp vyladím k mé i jejich maximální spokojenosti, nabídnu výrobek i vám.

Jsem perfekcionistka, což mi obecně život dost komplikuje, ale na úrovni Milli Style se mi to vrací. Kladu důraz nejen na kvalitu materiálu, ze kterého vyrábím, ale i na poctivé zpracování každého detailu výrobku. Hotový výrobek, který je na 90% neváhám rozplést a začít znova. Na detailech mi záleží, protože ty nakonec tvoří dokonalý celek. A ten já vám chci nabídnout: ORIGINALITU a STYL s vlastnoručně vyrobeným výrobkem, ze kterého budete cítit, že byl vyvinut a upleten s láskou...

 

"Styl je způsob, jak říct, kdo jste, aniž byste museli mluvit." Rachel Zoe 1971

 

Zpět do obchodu