Pletu se do Vašeho stylu... Originálními pletenými doplňky.

Pletený polštář ve velikosti na míru

Ručně pletený polštář, kterým elegantně rozzáříte jakoukoliv minimalistickou i rustikální sedačku nebo postel.

Na vaše přání
Kód: 238
Značka: Milli Style
2 000 Kč

Pletený polštář do obýváku, do ložnice nebo pokojíčku. Nechť Vám slouží jako podnožka, opěrka, podhlavník či válecí polštář. Elegantně doplní každý interiér v minimalistickém i rustikálním stylu

Polštář nemusíte natřepávat, aby měl svůj tvar. Tento polštář se neslehne!  

Obal polštáře je ručně pletený na jehlicích ze speciální bavlněné příze, která je pevná, odolná a příjemná na dotek.  Vzhledem k délce příze se stává, že je navázána/sešita (Případné uzlíky jsou tudíž nezbytným navázáním příze a tudíž nemohou být předmětem reklamace).

Vnitřní textilní sypek je ušit z bavlněné látky ve stejném barevném odstínu jako pletený obal. Výplní je antialergické polyesterové duté vlákno. Stylovým doplňkem je kožený štítek s logem Milli Style, který doporučuji na praní sundat jinak kůže ztvrdne.

Údržba a péče: Nemusíte se vůbec bát světlých barev polštářů. Polštář lze VYPRAT! Podrobný návod na praní a údržbu je součástí balení polštáře. Lze prát v pračce na jemné praní na max. 30 stupňů. Sušení v sušičce na prádlo není doporučováno. Případně mi můžete napsat nebo zavolat, kdybyste si nevěděli rady.

Rozměry:  na míru. Doporučuji podlouhlý obdélník 60x30 cm (viz. foto) nebo čtvercový 40x40 cm.

Variant typů a velikostí polštářů je nespočet, neváhejte mne kontaktovat pro jiné možnosti, které by 100% vyhovovaly Vašemu přání a interiéru.

Na míru Vám upletu či uháčkuji jakoukoliv velikost. Neváhejte mi napsat svou konkrétní představu na velikost i barevnost a já Vám dám nezávaznou kalkulaci.

Kontakt na Milli ZDE.

 

 

Zpět do obchodu