Pletu se do Vašeho stylu... Originálními pletenými doplňky.

Háčkovaný Koš Milli Style MAXI, šedý

Ručně háčkovaný koš z kolekce Milli Style má nespočet možných využití. Je variabilní a maximálně přizpůsobitelný!

Na vaše přání
Kód: 62
Značka: Milli Style
1 700 Kč
Kategorie: Koše a Košíky
Záruka: 2 roky

Háčkovaný koš na hračky do pokojíčku, na ručníky do koupelny, na čepice a šály do předsíně... Elegantně ukryje a roztřídí věci a poklady ve Vašem interiéru. Přizpůsobí se Vašim potřebám na využití a velikostí uložených věcí. 

Každý kus je háčkován ručně a je vždy originál. Druhý takový nenajdete.

Tento konkrétní koš s kulatým dnem o průměru 40 cm je vysoký 40 cm. Horní okraj koše lze ohrnout a koš tím snížit a zpevnit.

Koš je vyroben ze speciální bavlněné příze, která je pevná, odolná a příjemná na dotek. Příze vzniká recyklací látek vysoké kvality. Vzhledem k délce materiálu se stává, že látka je navázána/sešita. Případné uzlíky jsou tudíž nezbytným navázáním příze a tudíž nemohou být předmětem reklamace.

Údržba a péče: V případě potřeby lze koš vyprat celý v pračce. Podrobný návod na praní a údržbu je součástí balení koše. Lze prát v pračce na jemné praní na max. 30 stupňů. Sušení v sušičce na prádlo není doporučováno.

Rozměry: 40 x 40 cm

Variant typů a velikostí košů, košíčků a ošatek je nespočet, neváhejte mne kontaktovat pro jiné možnosti, které by 100% vyhovovaly Vašemu přání a interiéru.

Na míru Vám uháčkuji jakoukoliv velikost. Neváhejte mi napsat svou konkrétní představu na velikost i barevnost a já Vám dám nezávaznou kalkulaci.

Kontakt na Milli ZDE.

Zpět do obchodu