Pletu se do Vašeho stylu... Originálními pletenými doplňky.

Kabelka Crossbody Milli Style - kulatá khaki

Buďte originální s ručně háčkovanou kabelkou, která má dost kapes na to, abyste v ní dlouze nehledali to, co rychle potřebujete. Včetně koženého popruhu.

Na vaše přání
Kód: 244
Značka: Milli Style
1 699 Kč
Kategorie: Kabelky a Tašky
Záruka: 2 roky

Každý kus je vyráběn ručně a je vždy originál. Druhý identický kousek nepotkáte. Každá kabelka nebo organizér je háčkován a kompletován ručně a nikdy nejsou všechny komponenty na dvou kusech stejné.

Kabelka Crossbody je vyrobena ze speciální bavlněné příze, která je pevná, odolná a příjemná na dotek. Příze vzniká recyklací látek vysoké kvality. Vzhledem k délce materiálu se stává, že látka je navázána/sešita. Případné uzlíky jsou tudíž nezbytným navázáním příze a tudíž nemohou být předmětem reklamace.

Uvnitř kabelky najdete propracovaný systém kapes, který obsahuje minimálně jednu kapsu na zip pro bezpečné uložení peněženky nebo telefonu. Celý organizér se zapíná na rychlé magnetické zapínání,díky kterému kabelka drží uzavřená, ale vždy do ní můžete pohotově sáhnout.

Údržba a péče: Nemusíte se bát světlých barev na kabelce. V případě potřeby lze kabelku celou vyprat v pračce na program jemné praní na max. 30 stupňů s malým počtem otáček. Podrobný návod na praní a údržbu je součástí balení kabelky. Sušení v sušičce na prádlo nedoporučuji.

Rozměry kabelky: průměr 22-25 cm (dno se do jisté míry přizpůsobí jejímu obsahu). 

Variant typů a velikostí kabelek je nespočet, pokud byste si nevybrali nebo máte svou konkrétní představu, neváhejte mi napsat. Navrhneme společně takovou, která bude odpovídat Vašemu přání. Napište mi pro nezávaznou kalkulaci.

Kontakt na Milli ZDE.

 

Další příšlušenství ke kabelce:

Kabelka je dodávána s koženým popruhem v délce na míru. Můžete si k ní však dodat i svůj vlastní popruh, který díky otevíratelným kroužkovým karabinám na kabelce snadno připnete. 

Kožený popruh v koňakové barvě Vám upravím na míru podle toho, jak budete chtít kabelku nosit:

  • přes tělo jako tzv. crossbody kabelku
  • na rameni
  • v ruce 
  • přes předloktí
  • na zápěstí (u malých kabelek)

Vždy záleží na tom, jakou délku v dané možnosti nošení kabelky máte rády. Pro nejlepší výsledek a Vaši spokojenost, doporučuji změřit nějaký Váš stávající popruh u kabelky, kterou takto rády nosíte. 

Požadovanou délku popruhu mi prosím napište do poznámky k Vaší objednávce! Děkuji.

 

Zpět do obchodu