Pletu se do Vašeho stylu... Originálními pletenými doplňky.

Dětský Sedací Vak - Velikost M, mentolka

Hravý doplněk do dětského pokojíčku, který budou Vaše děti milovat do předškolního věku. Malá mentolka.

Skladem
Kód: 48
Značka: Milli Style
1 699 Kč
Kategorie: Do pokojíčku
Záruka: 2 roky

Ručně pletený sedací vak pro děti (nebo také nazýván jako puf nebo taburet) z kolekce Milli Style je velmi variabilní kousek ve svém použití. Vždy se přizpůsobí fantazii Vašich dětí. Může sloužit jako sedací a válecí taburet, hravý doplněk do dětského pokojíčku, podnožka... atd.  Určitě se stane nepřehlédnutelným a oblíbeným prvkem vašich dětí.

Sedací puf je samonosný vak bez pevné vnitřní konstrukce naplněný lehkými polystyrenovými kuličkami, které jsou atestované a zdravotně nezávadné (protokol o Atestu zašlu na vyžádání).

Obal pufu je ručně pletený na jehlicích ze speciální bavlněné příze, která je pevná, odolná a příjemná na dotek.  Vzhledem k délce příze se stává, že je navázána/sešita (Případné uzlíky jsou tudíž nezbytným navázáním příze a tudíž nemohou být předmětem reklamace).

Textilní sypek je ušit z bavlněné látky a je opatřen zapínáním na zip pro doplňování polystyrenových kuliček.
Obě části sedacího puffu jsou vždy vyrobeny z materiálů se stejným barevným odstínem. Elegantním doplňkem je kožený štítek s logem Milli Style, který doporučiji na praní sundat.

Nemusíte se bát, když ho děti umažou. Puf lze VYPRAT! Návod na údržbu a péči Vám dodám spolu se sedacím vakem. Případně mi můžete napsat nebo zavolat, kdybyste si nevěděli rady s tím, jak dát sedací vak zpět dohromady. Je to jednoduché!

Rozměry:  Průměr 35 cm x Výška 30 cm

Hmotnost: cca 500 g

 

Zpět do obchodu